Försäljning

Andreas Korzonek +46 70 553 09 19

andreas@nsg.se

Lars Andersson +46 70 234 04 20

lars@nsg.se

Inköp

Per Eriksson +46 70 529 49 01

per@nsg.se

Produktionsplanering / Logistik

Mats Bergström +46 474 52948

mats@nsg.se

Sandra Palmér +46 474 52968

sandra@nsg.se

Svetsansvarig (IWS)

Henrik Wernesjö +46 474 52947

henrik@nsg.se

Produktionstekniker

Joakim Lundmark +46 474 52949

joakim@nsg.se

Bearbetning

Rikard Åberg +46 706 481742

rikard@nsg.se

Gjutna Material

Johan Rask +46 474 52966

johan@nsg.se

 

 

 

 

 

 

 


Så tycker våra samarbetspartners!

    SOMAS

    “– Deras gjutgods håller exemplarisk kvalitet. Likaså har de bra prisbild och hög leveranssäkerhet.”

    Lars Hägg, Inköpschef

    Oy Steelprop AB

    “– Vi testade flera olika gjuterier och fastnade slutligen för den kvalitet och service som Norrhults Stålgjuteri kunde erbjuda.”

    Jonas Anderssén, Inköpare och delägare

    Modellteknik

    “– Det är ett mycket viktigt samarbete för både oss och våra kunder som hela tiden utvecklas och kommer att fördjupas ytterligare på sikt.”

    Johan Tegnemo, Teknisk försäljningschef